Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

Na podwyżki prądu zgodziliście się wy prawaki obalając komunę. Bo wtedy ceny były regulowane a wy chcieliście wolnego rynku. No to teraz macie. Macie i znów chcecie ceny regulować. Te nasze prawactwo samo już nie wie czego chce.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

W kazdym klamstwie jest troche prawdy...to pierwsza zasada stalinowskiej propagandy.

0

Zglos komentarz

M
Misza2830 💩 JP 100%
6 lat temu

podwyżka prądu jest przez PO-PSL oni odsprzedali nasze limity emisji CO2 wrarto sie najpierw dowiedzieć a pozniej pisac. pis ta podwyżke tylko hamował

0

Zglos komentarz

Reklama