Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Wykosztuję się na oryginalnego szampana kiedy to próchno zejdzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Popieram PiS. Nienawidzę komunistów z KODu, ale ta baba jest chyba na pensji u Michnika. Żaden kodziarz,żaden celebryta i żaden płatny troll tak nie zepsuł PiSowi wizerunku jak to babsko. Czy ona naprawdę nie potrafi sie powstrzymać od żarcia w sejmie. Idź babo na stołówkę, nawpierdalaj się aż ci s...
Popieram PiS. Nienawidzę komunistów z KODu, ale ta baba jest chyba na pensji u Michnika. Żaden kodziarz,żaden celebryta i żaden płatny troll tak nie zepsuł PiSowi wizerunku jak to babsko. Czy ona naprawdę nie potrafi sie powstrzymać od żarcia w sejmie. Idź babo na stołówkę, nawpierdalaj się aż ci się odbije i wróć do pracy. Jednak nie. Musi co 5 minut podżerać. Nie ma w PiSie nikogo kto by jej żarcie zabrał i schował na później?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane