Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ten portal powinien nazywać się polityka.pl albo opozycja.pl.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a jutro w onecie albo tvnie. Obiecali sprzątaczce nową szmatę za sypanie sędziów, hahahahahha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak w Polsce moze istniec wymiar sprawiedliwosci skoro ktos taki jak julia przylebska z powolania PIS jest prezesem trybunalu konstytucyjnego?????. Polecam poczytac o jej dorobku prokuratorskim (az wlos jezy sie na glowie), z ktorego wynika ze chyba nigdy nie wydala wyroku zgodnego z obowiazujacym p...
Jak w Polsce moze istniec wymiar sprawiedliwosci skoro ktos taki jak julia przylebska z powolania PIS jest prezesem trybunalu konstytucyjnego?????. Polecam poczytac o jej dorobku prokuratorskim (az wlos jezy sie na glowie), z ktorego wynika ze chyba nigdy nie wydala wyroku zgodnego z obowiazujacym prawem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane