Reklama
Reklama

Komentarze

7
S
speedkar6 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Co za dzban kurw@ !!!

0

Zglos komentarz

P
popek70 🌾 Wieśniak
6 lat temu

jazda za karetką

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
6 lat temu

To jest film sprzed lat..?.. kiedy ówczesny poseł ( a może europoseł ) Jacek Kurski jechał swoim mercem z Gdańska do Warszawy ?

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
6 lat temu

I są sposoby na dzbana! Brawo dla kierowcy ciężarówki.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Szkoda że w ten słup nie przy.ebał, a było blisko.

0

Zglos komentarz

D
darek22722 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Szkoda że dopiero po tak długiej jeździe za karetka ktoś to przerwał. Powinni zabrać prawko temu co jechał za karetka

0

Zglos komentarz

B
bj80 🌾 Wieśniak
6 lat temu

To jest de**l.

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
6 lat temu

A miałem nadzieję, że go psiarnia "cylnie".

0

Zglos komentarz

Reklama