Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jaka praworządność ? kilkunastu knurów nie chce sie pogodzić z tym , że nie będzie tak jak było ! a wiceszefowa ue może sobie pooglądać widoki zza okna, stuleja zawiesza proces gangusów a drugi zbawca sądownictwa doprowadza do ruiny rolnika nie wpsomnę o reszcie patusów w togach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w końcu spełni się marzenie "wodza" i wywalą nas z tej unii,może byłoby dobrze jak byśmy byli w takim stopniu bogaci jak U.K.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie wywalą, nie mają w tym interesu, hajs się musi zgadzać. Podobnie z wodzem, nie chce wyjść z UE, bo hajs również musi mu się zgadzać :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie wiem czy wiesz że obecnie jeszcze więcej dostajemy od Unii niż wpłacamy,wiec mają w tym interes.Natomiast nie wiem jaki interes w tym ma wuc
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wiem, że podobnie jak z 500+ pieniądze nie rosną na drzewach. To nie jest na wieczne pożyczenie. UE opłaca się dopłacać, stąd rozmowy akcesyjne z takimi państwami jak Albania. Wódz też lubi wydawać pieniądze, zwłaszcza cudze i zamieniać to w sukces swojej partii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiem czy na szczęście ale trutnie z jego otoczenia nie pozwolą sie odciąć od dostaw miodu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chyba was , prawaki i pis to nie Polska , co najwyżej jej część, niestety
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@rage - Nacjonalista ze wschodnich czesci kraju? Bez rozsadku i wyksztalcenia. Dawno nie byl w powiecie, nie wspominajac Eyropy...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane