Reklama
Reklama

Komentarze

8
C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
6 lat temu

Pierwsza niemowa IV RP....

0

Zglos komentarz

G
gadzet_pl 😏 Szyderca
6 lat temu

Niech spada na drzewo bo jak widze to ze złości szlag mnie trafia

0

Zglos komentarz

J
jack22 🌾 Wieśniak
6 lat temu

dfokłądnie,Komorowska to była Pierwsza Dama pierwsza klasa, nie przynosiła wstydu Polsce. Władała kilkoma językami, kulturalna, o byta w świecie, nie to co ta niezgóła Dudowa

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
6 lat temu

Co to za transwestyta?

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
6 lat temu

ona to nieudany eksperyment

0

Zglos komentarz

T
tojaartek 😏 Szyderca
6 lat temu

Prezydentowa , brzmi dumnie. Ale jak weźmiemy pod uwagę obecnego nibyprezydenta to jakby mniej.

0

Zglos komentarz

W
Waldzioch 🌾 Wieśniak
6 lat temu

A ja ją widzę jak podczas wizyty w US tańczy do słow KONSTYTUCJA TONSTYTUCJA o jaka szczęśliwa była

0

Zglos komentarz

O
onkelrobert 🏹 Łowca
6 lat temu

Same pytania, żadnych odpowiedzi!

0

Zglos komentarz

Reklama