Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
rafalbdg 🏆 Master
6 lat temu

Na ta stronę bal bym się dodawać członków rodziny, tym bardziej dzieciaczka tyle tu dekli ze szok

0

Zglos komentarz

M
marcintom1990 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Twarzy nie widać. Ale młody ma gust. Dobrze się ubiera :)

0

Zglos komentarz

P
pokeroman 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Myślałem że to dziewczynka.

0

Zglos komentarz

B
bubatraker96 😏 Szyderca
6 lat temu

A to tylko lidl

0

Zglos komentarz

X
xallax 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Racja. Wchodzę z żoną do pierwszego sklepu i już mnie nogi bolą.

0

Zglos komentarz

Reklama