Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pytanie. Pomijając sympatie i antypatie, rozumiem, że jeśli ktoś został wybrany do parlamentu europejskiego to ma tam być i bronić interesów Polski bo za to bierze dużą kasę. Więc prowadząc kampanię wyborczą Dudy za co ona będzie miała płacone? Tak na logikę, jeśli jestem zatrudniony w danej firmie,...
Pytanie. Pomijając sympatie i antypatie, rozumiem, że jeśli ktoś został wybrany do parlamentu europejskiego to ma tam być i bronić interesów Polski bo za to bierze dużą kasę. Więc prowadząc kampanię wyborczą Dudy za co ona będzie miała płacone? Tak na logikę, jeśli jestem zatrudniony w danej firmie, ta firma mi płaci to chyba logiczne że pracuję dla nich a nie dla szwagra? Czy może ja czegoś nie rozumiem??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane