Reklama
Reklama

Komentarze

6
T
thomaass 👑 Bóg Wiochy
6 lat temu

Stare brzydkie PISdzisko.

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
6 lat temu

nie NAM tylko WAM wytykają bo 90% rzeczy robicie ŹLEEEEE

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
6 lat temu

Śfjente słowa.

0

Zglos komentarz

L
LaRambla 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Nie dość , że głupie to jeszcze brzydkie.

0

Zglos komentarz

W
wujekwujo666 😏 Szyderca
6 lat temu

A może czas puknac się w ten pusty rudy łeb posłuchać innych i oprzytomniec.

0

Zglos komentarz

M
mariusz304 🏹 Łowca
6 lat temu

w miare sukcesów PISu... walka z nim się zaostrza

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Bo Polacy są narodem wybranym. Wybranym jako najbardziej nie lubiana nacja w Europie :P

0

Zglos komentarz

Reklama