Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Qrestwo i pisowska obłuda i arogancja Ale naród glupi Za 500 stówek kupił
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszyscy wkur.....ni ale ktoś na nich głosował czy my mamy aż tyle patologii w polsce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przy prywatnym i dobrowolnym ubezpieczeniu karencja jest dość normalna i akceptowana. Szkoda tylko że do płacenia zusu jesteśmy zmuszani.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale okres wyczekiwania zawsze był. Tylko go wydłużyli. I to nie jest tak, że u tego samego pracodawcy, jeśli ma 10 lat obowiązkowego okresu ubezpieczenia to nie ma okresu wyczekiwania, jeśli przerwa w obowiązkowym zatrudnieniu jest krótsza niż 30 dni, to okresy wyczekiwania się sumują. Co jak co zaw...
Ale okres wyczekiwania zawsze był. Tylko go wydłużyli. I to nie jest tak, że u tego samego pracodawcy, jeśli ma 10 lat obowiązkowego okresu ubezpieczenia to nie ma okresu wyczekiwania, jeśli przerwa w obowiązkowym zatrudnieniu jest krótsza niż 30 dni, to okresy wyczekiwania się sumują. Co jak co zawsze na niekorzyść uczciwych obywateli wprowadzone tylko z tego powodu, że jest banda cwaniaków, pracujących na czarno a zatrudnianych tylko na chwilę żeby wyłudzić zasiłek na który tułają uczciwi ludzie. (Niestety zawsze uczciwi na tym tracą)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane