Lepiej weźcie się za pe****lów w waszych szeregach
przez
S221
— 6 lat temu
Dogadali się z PISem. Przemują sądy potem PIS może bezkarnie kraść a księża gwałcić dzieci.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Pełno u nich pe****lów a ludzie chodzą się spowiadać, cały świat się śmieje z ciemnoty :):):)
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
U siebie dobrze kryją dewiantów i złodziei to jakieś pojęcie mają,mogą dużo pomóc pisiorom w tuszowaniu ich sprawek. Małolat Kuchcińskiego,hotelików Banasia.....a nie przepraszam Banaś to wina opozycji...powiedział taki jeden mądry Sasin.
Zgłoszenie zostało wysłane