Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Przestępca Pawlak podpisał kontrakt na dostawę gazu na ponad 30lat na kwotę prawie najwyższą w Europie!!, polska po drugiej wojnie światowej podczas której nasi wspaniali sąsiedzi,okradli I zniszczyli Polske, mowia nam teraz jak mamy żyć i grożą nam palcem..polska do teraz nie może się pozbierać a...
Przestępca Pawlak podpisał kontrakt na dostawę gazu na ponad 30lat na kwotę prawie najwyższą w Europie!!, polska po drugiej wojnie światowej podczas której nasi wspaniali sąsiedzi,okradli I zniszczyli Polske, mowia nam teraz jak mamy żyć i grożą nam palcem..polska do teraz nie może się pozbierać a UE ekonomicznie jesxcze nas dobija..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kłamstwo to drugie imię zwolenników PIS. 1. Kontrakt jamalski został podpisany w 1996 2. W 2010 Pawlak renegocjował zapisy umowy i być może mógł osiągnąć więcej, ale Polska była wtedy pod szantażem Ruskich 3. Wielokrotnie podejmowano próby renegocjacji a nawet skierowano sprawę do Trybunału Arbit...
Kłamstwo to drugie imię zwolenników PIS. 1. Kontrakt jamalski został podpisany w 1996 2. W 2010 Pawlak renegocjował zapisy umowy i być może mógł osiągnąć więcej, ale Polska była wtedy pod szantażem Ruskich 3. Wielokrotnie podejmowano próby renegocjacji a nawet skierowano sprawę do Trybunału Arbitrażowego z dobrym skutkiem. 4. Kontrakt kończy się w 2022 więc Pawlak nie podpisał kontraktu na 30 lat. 5. Tylko zakompleksione prowincjonalne nieuki o swoje porażki oskarżają wszystkich naokoło - sąsiadów, UE, TSUE itd. To id**tyzm.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane