Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11Szkoda tylko ze większość narodu jest zbyt głupia aby te słowa zrozumieć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Wybrali PiS i są szczęśliwi. Tu niemal wszyscy popierają dobrą zmianę. Wieś, w której prawie wszyscy wybrali PiS i Andrzeja Dudę ocenia rządy Prawa i Sprawiedliwości. Dokładnie tacy - prości, raczej niewykształceni i żyjący z dala od miejskiego zgiełku ludzie, mieszkają we wsi Kulesze Kościelne, gd...
"Wybrali PiS i są szczęśliwi. Tu niemal wszyscy popierają dobrą zmianę. Wieś, w której prawie wszyscy wybrali PiS i Andrzeja Dudę ocenia rządy Prawa i Sprawiedliwości. Dokładnie tacy - prości, raczej niewykształceni i żyjący z dala od miejskiego zgiełku ludzie, mieszkają we wsi Kulesze Kościelne, gdzie kandydaci PiS-u zdobyli rekordowe poparcie w skali całego kraju. Życie w Kuleszach Kościelnych toczy się własnym rytmem. Ostatnio, rytmem muzyki dico-polo.Już od kilku dni toczą się tu dyskusje o nie do końca udanym festynie. Zenuś za drogi...żali się napotkany przez nas mieszkaniec." - natemat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za chwile bedzie pisgo**oburza.. Ten nasz ciemnolud mysli ze jestesmy potega militarna wszyscy sie nas boja, ale coz sie dziwic jak lykaja to go**o z piztuby
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rosja jest jak pis nie umie nic zbudować za to ma dużą moc niszczenia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rosjanie to jak Polacy, tez maja glupich przywodcow...i propagande oglupiajaca prostych ludzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma jak to spierdzielic do Brukseli, brac dobra kasę od Merkelowej i udawac mędrca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chyba o sobie mówi. Myśli że naród zapomniał już jak obsciskiwal się z Putinem po zamachu w Smoleńsku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętamy tez co było 3 dni temu. Jak z Polski wydalono ruskiego szpiega udającego dziennikarza, to nie wydalono z rosji pseudodzinniekarza tvpis tylko dziennikarza wyborczej. Włącz myślenie kr***nie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już wasz czas powoli mija, teraz czas na Putina, zostanie władcą świata :):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To przecież putin mówił o tuSSku " nasz człowiek w Warszawie " !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powiedział ten, którego synalek był pomocnikiem w ambergold, pozostało tylko do ustalenia czy świadomy czy mimowolny bo pożyteczny z pewnością.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak pracował pod fałszywym nazwiskiem jozka bąka to wiadomo o co chodzi. Zwykły Kowalski już dawno by w pierdlu gnil. Ale niestety oszuści I zlodzieje są chronieni w tym kraju.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane