Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
c**lanka ku...wo portalowa nie mów o trolowaniu sam masz 3 konta nie pisinku
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy juz PiSu nie stac na lepszych trolli niz @krrzysiek? Fakt ze ma poziom intelektualny elektoratu PiSu, ale czy mozna sie tym chwalic? Poczytajcie komentarze tego de**la...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wołaj, wołaj i płacz. Zwołaj całe stado bolszewiku pie.rr.dolony, zacytuj jakiś artykuł najlepiej z Michnika, albo z ku**s oko press bezmózgi im****lu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dumna i zadowolona spogląda na goja nie klęczącego przy spełnianiu religijnych posług
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumiem tego pajacyka i przywódców państw którzy lirzol d**y tym zydkom ubierajol te ich czapeczki i palol te świeczki przy każdym spotkaniu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe,że takie same świeczniki- któe w tradycji żydowskiej są wystawiane tylko na bardzo ważne okoliczności- stały w magdalence,jak się Kiszczak dogadywał z "opozycją" solidarnościową. I TW Bolek tam był, i Kwachu , i Kuroń i inne geremki i michniki. I kaczka śp też była. Wszyscy razem obradowali,...
Ciekawe,że takie same świeczniki- któe w tradycji żydowskiej są wystawiane tylko na bardzo ważne okoliczności- stały w magdalence,jak się Kiszczak dogadywał z "opozycją" solidarnościową. I TW Bolek tam był, i Kwachu , i Kuroń i inne geremki i michniki. I kaczka śp też była. Wszyscy razem obradowali,pili i cieszyli się do zdjęć i podzielili sobie tort na kawałki i tak do dziś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane