Reklama
Reklama

Komentarze

17
K
kamij 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Zero wiochy, też zapoknialem jakie było pytanie.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
6 lat temu

Przecież Piotr tak specjalnie bo trolluje tv PiS jak pozostali skoczkowie :) i tak trzymać!

0

Zglos komentarz

M
merton 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Piotrek zarąbiście trolluje, tymbardziej że dostaje głuie pytania :D

0

Zglos komentarz

M
masiaciongalska 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Po prostu ma taki styl

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
6 lat temu

taki nieszkodliwy id***a jakich pełno na wioskach

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
6 lat temu

Śruba po kleju!

0

Zglos komentarz

W
walker222 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Chłopaki do wziecia

0

Zglos komentarz

D
Domingo251 😏 Szyderca
6 lat temu

Przecież ten dziennikarzyna zadaje tak durne pytania ze tylko z niego bekę pocisnąć...

0

Zglos komentarz

G
gekon80 🌟 Padawan
6 lat temu

Sportowiec z Niego wyśmienity ale za to jaki de**l...

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Reporter zapomniał jakie pytanie zadał.

0

Zglos komentarz

R
rabarbar1 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Wydaje mi się,może jestem w błędzie, że on już zaczyna się w tych wywiadach nieco zgrywać, trochę gwiazdorzyć, bo wie, że ludzie to lubią. Myślę, że na co dzień jest bardziej normalny.

0

Zglos komentarz

F
flavamed 💩 JP 100%
6 lat temu

Pytania dostosowane do poziomu komentującego

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
6 lat temu

Dobry jest. Lepszy taki niż jakiś gbur,filozof.

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
6 lat temu

Brzydko jest sie smiac z uposledzonych ludzi.

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
6 lat temu

Ty jestes dobry

0

Zglos komentarz

J
jack22 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Justyna dobrze zrobiła że go zostawiła. chłopek roztropek, powinien jej płacić alimanty do konca zycia

0

Zglos komentarz

S
superbastek 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Co za pytania????? O podobienstwo do pokemonow, o to co widzisz w oczach. Oni chyba jarali razem

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
6 lat temu

A o czym bys rozmawial z gosciem, ktory ma rozwoj i psychike 6 latka?

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
6 lat temu

#marcoo7 - nie obrażaj 6 latków - mój siostrzeniec ma dokładnie 6, ale przy Żyle to jest już na wyżynach intelektualnych

0

Zglos komentarz

Reklama