Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Skorupowane nieroby...10 lat temu miałem sprawę w sadzie wiec wiem jak wygladało prawo wg nich..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sprawdźcie sobie w ilu krajach obowiązuje przywilej taki jak immunitet sędziego i na jakich warunkach??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jednego argumentu nigdy nie potrafilem zrozumiec: porownywanie Polski do kogokolwiek. Czy jest jakis kraj na swiecie do ktorego Polska jest podobna? Niemcy? Belgia? Urugwaj? Brazylia? Czechy?.... Prawo powinno byc w danym kraju tworzone w oparciu o standardy gospodarcze, kulturowe, moralne, sprawdzo...
Jednego argumentu nigdy nie potrafilem zrozumiec: porownywanie Polski do kogokolwiek. Czy jest jakis kraj na swiecie do ktorego Polska jest podobna? Niemcy? Belgia? Urugwaj? Brazylia? Czechy?.... Prawo powinno byc w danym kraju tworzone w oparciu o standardy gospodarcze, kulturowe, moralne, sprawdzone mechanizmy danego kraju a nie dlategoze tak jest np w Niemczech, bo np do Niemiec pod kazdym wzgledem akurat nam daleko
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zwyczajnie bronią pomagdalenkowego układu, oni nie są pokrzywdzeni, ustawa jest niezbędna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
30 tys? Przeciez to sami sedziowie z rodzinami. I to nie wszyscy. Buhaha. Poparcie zerowe
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Następnym razem niech wyjdą w perukach to będą bardziej widoczni i straszni jak żywe trupy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane