Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Czarna zaraze" juz w Polsce zwalczano od dawna i teraz sa wyrazne rezultaty! Coraz pusciej w kosciolach i coraz mniej na tacy. Dlatego taka panika kleru, dlatego coraz bardziej bredza z ambony...bo kto normalny idzie do seminarium? Nastepny kierunek "chrescijanskich wartosci" to Afryka, tam jest wi...
"Czarna zaraze" juz w Polsce zwalczano od dawna i teraz sa wyrazne rezultaty! Coraz pusciej w kosciolach i coraz mniej na tacy. Dlatego taka panika kleru, dlatego coraz bardziej bredza z ambony...bo kto normalny idzie do seminarium? Nastepny kierunek "chrescijanskich wartosci" to Afryka, tam jest wielu mlodych chlopcow...do mszy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brawo Arcybiskupie!!!Tak trzymać-nie damy się tej zarazie!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane