Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Oni nie są zaskoczeni!oni wręcz liczą na to!oni chca żeby to unia nas wyrzuciła by potem sie umocnić przed wyborami z haslem ...my dorzy tylko ta unia jest zła.a polskie barany znów na nich zagłosują!nawet opozycja im do niczego nie jest potrzebna...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapominasz ze zwolennikow PiSu, uprawnionych do glosowania jest okolo 20% a obywateli popierajacych przynaleznosc do UE 91%. Ten mnumer nigdy nie przedzie, predzej PiS upadnie...Nastepna reakcja PE bedzie wprowadzenie kar ekonomicznych i ograniczenie wplywow Polski PiSu na decyzje w Europie. Wtedy P...
Zapominasz ze zwolennikow PiSu, uprawnionych do glosowania jest okolo 20% a obywateli popierajacych przynaleznosc do UE 91%. Ten mnumer nigdy nie przedzie, predzej PiS upadnie...Nastepna reakcja PE bedzie wprowadzenie kar ekonomicznych i ograniczenie wplywow Polski PiSu na decyzje w Europie. Wtedy PiS nabierze rozsadku ze Polska nie jest prywatnym folwarkiem Kaczynskiego i Rydzyka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedno ale...pis ma w du.ie te 90%.brać tu i teraz co bedzie to oni tym się nie przejmują.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane