Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Proces uświadamiana narodu Ruskiego gdy oni cały czas żyją w dyktaturze to proces powolny. Najpierw trzeba ich zalać lewactwem, gejami, transami, uchodźcami, innowiercami, ateistami, żydami i masonami. A gdy już będą posłuszni ameryce i Izreelowi tak jak Polska to dopiero wtedy przyjmą prawdę.
Proces uświadamiana narodu Ruskiego gdy oni cały czas żyją w dyktaturze to proces powolny. Najpierw trzeba ich zalać lewactwem, gejami, transami, uchodźcami, innowiercami, ateistami, żydami i masonami. A gdy już będą posłuszni ameryce i Izreelowi tak jak Polska to dopiero wtedy przyjmą prawdę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie żebym kochał Rosjan ale aż tak źle im nie życzę żeby zalać ich lewactwem :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Druga metoda to wystrzelić tam rakiety z głowicami atomowymi i ich wszystkich wybić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z tymi ukraińcami ma trochę racji - w końcu oddziały SS-Galizien uczestniczyły dość aktywnie w pacyfikacji Powstania...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież Ukraińcy walczyli po stronie Niemiec. Stąd też AK to bohaterowie bo odsyłali niemieckich sprzymierzeńców do piekła.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Putin koorwo niemyta,jak ja cię nienawidzę ty mały, nędzny i nikczemny bolszewiku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O TO PUTINKOWI CHODZI, PODSYCA WEWNETRZNY KONFLIKT W POLSCE - stary dobry czekista
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co do Ukraińców, to akurat może być w 100% prawda, zresztą w drugą stronę też to pewnie działało. Zresztą wielu Ukraińców służyło w oddziałach nazistowskich, chyba nawet w SS. Co do Żydów, na pewno były oddziały AK, które gwałciły Żydówki. Tyle, że to nie jest żadna tajemnica, a już samo AK karało...
co do Ukraińców, to akurat może być w 100% prawda, zresztą w drugą stronę też to pewnie działało. Zresztą wielu Ukraińców służyło w oddziałach nazistowskich, chyba nawet w SS. Co do Żydów, na pewno były oddziały AK, które gwałciły Żydówki. Tyle, że to nie jest żadna tajemnica, a już samo AK karało te oddziały.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane