Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3W normalnych warunkach napisałbym, że sędzia nie powinien mieszać się w politykę i opowiadać się po takiej czy innej stronie politycznej. Tylko że od 4 lat nie żyjemy w normalnych warunkach. Działania pisowskich rzeczników dyscyplinarnych, szykanujące sędziów za wypełnianie ich obowiązków i przestrz...
W normalnych warunkach napisałbym, że sędzia nie powinien mieszać się w politykę i opowiadać się po takiej czy innej stronie politycznej. Tylko że od 4 lat nie żyjemy w normalnych warunkach. Działania pisowskich rzeczników dyscyplinarnych, szykanujące sędziów za wypełnianie ich obowiązków i przestrzeganie prawa, jest już nie tylko mieszaniem się w politykę ale ostentacyjnym wchodzeniem w d... władzy. Gdy Prezydent bierze czynny udział w niszczeniu państwa prawa i depcze z uśmiechem Konstytucję, to sędziowie mają nie tylko prawo, ale i obowiązek protestować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomina mi się, jak jako gó*****z widziałem na fasadach budynków zakładów pracy "PROGRAM PARTII PROGRAMEM NARODU". Albo mam dejavu, albo jesteśmy już jedną nogą w tym, o czym piszę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane