A ja się cieszę z tego,że tak sobie żyją.Polacy
przez
maxicoveri
— 6 lat temu
Glapa ma zadatki na szejka,tylko te qrwiszony jakieś takie prowincjonalne.
Zgłoszenie zostało wysłane
oni nawet ładnych urw nie potrafią sobie ogarnąć... a to już jest sztuka
Zgłoszenie zostało wysłane
Brejza to król pełowskich trolii !!!
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
żal ty im****lu ebany, że tacy ludzie MARNUJĄ nasze pieniądze !!!! ale takie tępaki wolą coś szczekać o korycie... żałosne...
Zgłoszenie zostało wysłane