Reklama
Dwulatek w oknie życia w Bydgoszczy. Na szyi miał karteczkę...

Dwulatek w oknie życia w Bydgoszczy. Na szyi miał karteczkę...

przez nissin — 6 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Dla lewackich z**bów lepiej by było jakby zabiła dziecko lub wcześniej wyskrobała zamiast cieszyc się ze przeżylo i ma szanse na znalezienie nowej rodziny.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
6 lat temu

Cieszę się śm***iu że ciebie cyganie zabrali z okna życia

0

Zglos komentarz

S
starszypanzkotem 🏹 Łowca
6 lat temu

S**ienkowi pe****le już zacieraja ręce!!!

0

Zglos komentarz

Gordon72
Gordon72 ⚔️ Jedi
6 lat temu

nissin daj jeszcze fotkę tej karteczki jaką miałeś na szyi bo na słowo jakoś ci nie wierzę ;)

0

Zglos komentarz

Reklama