Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2aa tam.. dojeb@!islie sie do czlowieka.. gdyby nie nasz narciarz(nie mylic z kukuelka-jakie szczescie dla narodu).. to Kaminski przesiedzial by 3 lata w ciupie.. 3 kurde lata.. i jeszcze zakaz zajmowania stanowiska publicznego(bezdusznosc!). Kurde Adrian wybawca.. wie kiedy dlugopis rozpisac.. i nar...
aa tam.. dojeb@!islie sie do czlowieka.. gdyby nie nasz narciarz(nie mylic z kukuelka-jakie szczescie dla narodu).. to Kaminski przesiedzial by 3 lata w ciupie.. 3 kurde lata.. i jeszcze zakaz zajmowania stanowiska publicznego(bezdusznosc!). Kurde Adrian wybawca.. wie kiedy dlugopis rozpisac.. i narty nawoskowac. A wy podatnicy chcecie jego dymisji?? Nie po to uniknal pierdla.. zeby teraz podawal sie dymisji.. wolne zarty!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wy toważyszu to sobie żądać możecie. Wam się już wszystko popi.....ło. To nie ta epoka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane