Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1"Jak to możliwe, że tych dwóch jeszcze nie wyleciało? W żadnym normalnym państwie to by nie przeszło. Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik powinni co najmniej zostać zawieszeni do zakończenia postępowania w sprawie ich roli w operacji specjalnej spreparowanej po to, by zniszczyć państwa Kwaśniewskich. Za...
"Jak to możliwe, że tych dwóch jeszcze nie wyleciało? W żadnym normalnym państwie to by nie przeszło. Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik powinni co najmniej zostać zawieszeni do zakończenia postępowania w sprawie ich roli w operacji specjalnej spreparowanej po to, by zniszczyć państwa Kwaśniewskich. Zarzuty wobec nich są najcięższego kalibru i dotyczą fabrykowania dowodów i zeznań, łamania prawa i przekraczania uprawnień. Jednak żadnego postępowania nie będzie." - natemat.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sugerujesz cytując powyzsze że oni sami podjęli decyzję ? Chyba kpina .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane