Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
konrados161 🏹 Łowca
6 lat temu

Zły to człowiek jest

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

To sa zli ludzie...dla Polski!

0

Zglos komentarz

Z
zibi64 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Fajnie się siedzi, no to się przyzwyczajajcie

0

Zglos komentarz

T
tata493 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Oj tak ! Bardzo zły :D Na szczęście już niedługo pani prezydentka Kidawa "Co Ja Pi****lę" pokaże mu gdzie kanarki zimują ;) No chyba że zapomn ;D

0

Zglos komentarz

Reklama