Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Teraz juz wiecie dlaczego listy nie byly ujawniane, bo juz sie zaczyna polowanie, kto z kim, kogo za co itp... Sa sedziami? Sa. Mieli prawo złożyć podpis? Mieli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czyli nie widzisz tu korupcji?coś za coś?stanowiska,kariera za poparcie?jest wszystko ok?brawo za obronę kolesiostwa,nepotyzmu,= i braku etyki!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko dlaczego nie napiszesz ze pozostalych 18tu to nie sa sedziowie awansowani przez Ziobre?? Bo juz to wtedy gorzej wyglada, ze wiekszosc co poparla jednak nie jest od Ziobry? Dlaczego nie wspominasz o kilku tysiacach podpisow zwyklych ludzi?? Pozatym jak zawsze w GW, anonimowe zrodlo.. podobno...
Tylko dlaczego nie napiszesz ze pozostalych 18tu to nie sa sedziowie awansowani przez Ziobre?? Bo juz to wtedy gorzej wyglada, ze wiekszosc co poparla jednak nie jest od Ziobry? Dlaczego nie wspominasz o kilku tysiacach podpisow zwyklych ludzi?? Pozatym jak zawsze w GW, anonimowe zrodlo.. podobno tak bylo.. itp. Dlaczego tu swiecie wierzysz w to co napisali a w sprawie korupcji Grodzkiego anonimowi swiadkowie, ktorzy jednak skladaja zeznania w prokuraturze sa niewiarygodni????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane