Reklama
Reklama

Komentarze

3
N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

"PiS za nasze pieniądze utrzymuje armię trolli internetowych." - innapolityka.pl

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

Zobaczcie ile trolli stawia minusy!

0

Zglos komentarz

L
6 lat temu

Trollem jesteś ty używając paru kont

0

Zglos komentarz

L
6 lat temu

A gdzie rosatti z 12, krzywonosa podobnie jak Kaczyński, katarasinska śledzinska...rozumiem że ich emerytury są bez zastrzeżeń. Bądźmy fair postawmy to pytanie wszystkim.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
6 lat temu

Lepiej nie, bo się okaże że najbardziej to nas dymają na kasę kapelani w stopniu generała.

0

Zglos komentarz

L
6 lat temu

Hehe, słuszna uwaga pibi80

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Przecież te pieniądze mu się należały ;)

0

Zglos komentarz

Reklama