Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Trolle PiSu sa na tyle prymitywni ze potrafia tylko stawiac minusy, jako polanalfabeci. PiS ma problem ze znalezieniem ministrow na normalnym poziomie intelektualnym a co dopiero platnych trolli...PiS to partia wiejskich katoli niedorozwojow, przykladem moga byc Brzeszcze i ich duma...w Europie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko ze minusy stawiaja takie trole jak ty, wystarczy jakis komentarz lub wstawka anty POKO i z marszu ma kilka minusów. Co do popierajacych PiS skoro to partia niedorozwojow to jak wygladaja wtedy wasze partie, ktore przegraly z PiS kilka ostatnich wyborów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wielokrotnie pytalem o osiagniecia PiSu i Polski w ciagu ostatnich lat...niestety nikt nie przedstawil zadnych...Elektrycznych samochodow, tanich mieszkan dla obywateli, promow i innych obietnic sekty PiSu i kosciola.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@gondasek - Moze sam sie nawrocisz? Widzac wszystkie klamstwa PiSu i obietnice bez pokrycia...(Obiecanki cacanki a glupiemu radosc...za 500+)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"To już nie tylko plotki. Cały świat dowiedział się, że PiS opłaca internetowych trolli. Prawo i Sprawiedliwość opłacało całą armię swoich cyberżołnierzy, gotowych na każde skinienie atakować przeciwników politycznych i wychwalać rząd pod niebiosa. Tak wynika z raportu opracowanego przez naukowców z...
"To już nie tylko plotki. Cały świat dowiedział się, że PiS opłaca internetowych trolli. Prawo i Sprawiedliwość opłacało całą armię swoich cyberżołnierzy, gotowych na każde skinienie atakować przeciwników politycznych i wychwalać rząd pod niebiosa. Tak wynika z raportu opracowanego przez naukowców z Oxfordu. Według tych badań Prawo i Sprawiedliwość wykorzystywało fałszywe konta w mediach społecznościowych do rozpowszechniania prorządowej lub propartyjnej propagandy, atakowania opozycji oraz odwracania uwagi od ważnych kwestii." - innpoland.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Idea jest prosta. Skuteczna eliminacja wszystkich realnych i potencjalnych oponentów. Zaczęli od TK, wzięli się za sądy - eliminują na razie najistotniejsze problemy, które mogą zagrozić ich władzy oraz im samym w przypadku jej utraty. Następna w kolejce jest tzw. "repolonizacja mediów", czyli po pr...
Idea jest prosta. Skuteczna eliminacja wszystkich realnych i potencjalnych oponentów. Zaczęli od TK, wzięli się za sądy - eliminują na razie najistotniejsze problemy, które mogą zagrozić ich władzy oraz im samym w przypadku jej utraty. Następna w kolejce jest tzw. "repolonizacja mediów", czyli po prostu wprowadzenie cenzury. Wyeliminowane zostaną media "niemieckie", czyli nieprzychylne, równorzędnie z mediami, cenzurowany będzie internet. Ostatnim krokiem jest "wymiana elit", czyli odsunięcie nauczycieli akademickich, ludzi sztuki, kultury, nauki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane