Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Panie profesorze popełniacpan błąd logiczny. Zachowanie tych państwa jest racjonalne. Są na tym etapie że wiedzą że jeśli odpuszczą czeka ich utrata władzy i pieniędzy oraz trafią pierdla. Teraz walczą o prestiż i bezkarność. Z racji że argumenty są ich beznadziejne mogą to tylko uzyskać dzięki bez...
Panie profesorze popełniacpan błąd logiczny. Zachowanie tych państwa jest racjonalne. Są na tym etapie że wiedzą że jeśli odpuszczą czeka ich utrata władzy i pieniędzy oraz trafią pierdla. Teraz walczą o prestiż i bezkarność. Z racji że argumenty są ich beznadziejne mogą to tylko uzyskać dzięki bezczelności, projekcji brutalnej nagiej siły i wywołanie zastraszenia. Mogą co najwyżej ustąpić dobrowolnie jesli dostaną jeszcze więcej kasy ktora zrekompensuje psychiczny ból utraty władzy i gwarancje żelaznej bezkarności jak komuchy w 1989. Patrz grubą kreską mazowiekiego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane