Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To dosc oczywiste jest dla ludzi z iq powyzej malpy(nie dotyczy wyborcow pis) ze piloci zostali zmuszeni do ladowania, zaden pilot nie decyduje sie na ladowanie w warunkach niemozliwych- no chyba ze jednemu zakompleksionemu gnomowi zbyt sie spieszy by robic kampanie prezydencka na grobach pomordowan...
To dosc oczywiste jest dla ludzi z iq powyzej malpy(nie dotyczy wyborcow pis) ze piloci zostali zmuszeni do ladowania, zaden pilot nie decyduje sie na ladowanie w warunkach niemozliwych- no chyba ze jednemu zakompleksionemu gnomowi zbyt sie spieszy by robic kampanie prezydencka na grobach pomordowanych oficerow polskich
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Antoni rzekł: "Dowodem na wybuch jest fakt, że wybuch zniszczył wszystkie dowody", osobiście ciekaw jestem czy ktoś kiedyś rozliczy psychopatę i jego pseudo naukowy zespół ? Po za tym i z całym szacunkiem dla ofiar katastrofy, ale mam odruch wymiotny kiedy słyszę o Smoleńsku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Popis jak widać ma się dobrze i nadal szuka tematów zastępczych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja na grobie Swojej Mamy składam tylko jedną czerwoną różę i zapalam zwykłą świeczkę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane