Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Co sie k...a dzieje z tym narodem??!! Co jeszcze musi sie stac do ciezkiego ch...a zeby ten sk...y narod powiedzial dosc tym sk...m z pisu??!! Nasi dziadkowie przewracaja sie w grobach gdy widza jsk te k...y niszcza nasz kraj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No w sumie już mówili w Kielcach będą relikwią leczyć. Ja pi*rdole k*rwa jego mać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie!!!!!! Trzeba PiS wywalić z tego kraju.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bigmarkus. Mojżesz swój naród prowadził 40 lat po pustyni, żeby wymarło pokolenie pamiętające czasy uzależnienia(niewolnictwa) od poprzedniej władzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@bigmarkus - A co zrobisz z tym wiejskim elektoratem, polanalfabetow?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba im zabrać prawo glosu. Nie może być tak że banda starych dworek, ciemniaków po podstawówkach, nie mających pojęcia o współczesnym świecie, głosujących tak jak im każe proboszcz i ojczulo z Torunia decyduje o przyszłości naszych dzieci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba im zabrać prawo glosu. Nie może być tak że banda starych dewotek, ciemniaków po podstawówkach, nie mających pojęcia o współczesnym świecie, głosujących tak jak im każe proboszcz i ojczulo z Torunia decyduje o przyszłości naszych dzieci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety obecnie jest dyktatura ciemniakow...zgodnie z demokracja polskiego, prymitywnego narodu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Miliard już nie czyni na mnie wrażenia. Ale 4 złote więcej wydane na schab, to już tak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bedzie wiecej...inflacja juz 4.4% i rosnie, dlatego wiecej podatkow Morawieckiego. Niebawem podatek od swierzego powietrza, czego najbardziej brak w Polsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane