Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Czekam na wiadomość w qrwizji, że Zenek badał prostatę kurskiemu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No największym onkologiem to Tusk i Kosiniak Kamysz, ci to 150 mld zł na onkologię ,,dali" ubecki pomiocie z przegranego sortu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak, tak, dali. Szkoda, że na psychiatrię nie dali, może dzisiaj nie wypisywał byś bzdur. A, tak nawiasem, z wieloletnich obserwacji najlepszego z sortów wnioskuję, że nic tak nie boli jak prawda. Ciekawe, kiedy Wiochę okrzykniecie Niemieckim medium, bo przecież za dużo prawdy, ku@@@wsko bolesnej.
Tak, tak, dali. Szkoda, że na psychiatrię nie dali, może dzisiaj nie wypisywał byś bzdur. A, tak nawiasem, z wieloletnich obserwacji najlepszego z sortów wnioskuję, że nic tak nie boli jak prawda. Ciekawe, kiedy Wiochę okrzykniecie Niemieckim medium, bo przecież za dużo prawdy, ku@@@wsko bolesnej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zoltarxx ..... jeśli już temat psychiatrii poruszasz kłamczuchu to zmień lekarza tej specjalizacji bo obecny za słabe leki ci podaje, to jedno a drugie portal wiocha to przybudówka nie niemiecka a miejscowej ,,ubecji" pod wezwaniem opozycji totalnej... bo jak i ty przegranej co wybory!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co chcesz miliony na szpitale zamknij z trzy i przyjdź dam ci 200k rzekł minister zdrowia pan ARŁUKOWICZ
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jest prawdziwy król zasiadający za tronie za nasze maluczkich pieniądze, ciężko wypracowane i rabowane co miesiąc. Więc pracujmy jeszcze ciężej, by rządowi i wszystkim przyd**asom żyło się lepiej, aby partie polityczne finansowane z podatków miały się za co bawić w politykę...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze 6 lat temu było super ,nie było na onkologie , na telewizję , na emerytury, na 500+ na podwyzki w budżetówce itd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane