przez
Ojciec.mateusz
— 6 lat temu
Podobne posty
Artysta dostanie socjal
5262
22
Polityka
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
4911
6
Polityka
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
4511
10
Polityka
...z tym się muszę zgodzić...
4020
7
Polityka
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
4001
27
Polityka
Tak tylko pytam,
3860
3
Polityka
Komentarze
1
M
menwroclaw35
🎖️
Snajper
6 lat temu
Te dziady zostawią pustą kasę państwa następnym rządzącym i wtedy z ław opozycji będą darli swoje mo**y,że to wina wszystkich tylko nie ic.Oni przecież dawali a następni zabierają(bo z czego dadzą jak kasy brak). Jedyna nadzieja,że za rządów pisiorów przyjdzie spowolnienie gospodarcze,które zmusi ic...
Te dziady zostawią pustą kasę państwa następnym rządzącym i wtedy z ław opozycji będą darli swoje mo**y,że to wina wszystkich tylko nie ic.Oni przecież dawali a następni zabierają(bo z czego dadzą jak kasy brak). Jedyna nadzieja,że za rządów pisiorów przyjdzie spowolnienie gospodarcze,które zmusi ich do wstrzymania tych wszystkich+
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
T
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane