Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W normalnym kraju z systemem sądowniczym, a nie koterią mafijną, za "wspierał pe****la" i "chce odebrać odszkodowanie" byłoby z kilkaset tysięcy odszkodowania. Już nie mówiąc o tym, co stałoby się z sędzią wydającym wyroki wprost sprzeczne z prawem polskim. A co do trzody, to wystarczy przejrzeć ch...
W normalnym kraju z systemem sądowniczym, a nie koterią mafijną, za "wspierał pe****la" i "chce odebrać odszkodowanie" byłoby z kilkaset tysięcy odszkodowania. Już nie mówiąc o tym, co stałoby się z sędzią wydającym wyroki wprost sprzeczne z prawem polskim. A co do trzody, to wystarczy przejrzeć choćby wiochę.pl .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kolejna pe****lska szma.ta niewarta splunięcia skamle bo sie kasa kurczy. Tak smieciu niedługo będziesz tylko bezwartościowym śm***iem wegetującym i żebżącym o grosze na swoja wegetację na mocherowym wikcie hahhahahaaaaa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane