Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Jakby ktoś znał przepisy to wiedziałby, że kierowca seicento jest po prostu winny, bo zmieniał kierunek jazdy. Natomiast kierowca, który wyprzedaż na skrzyżowaniu dostaje mandat. I cała filizofia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
caleanka - szydło (celowo małą literą żeby nie było) była uszkodzona już przed wypadkiem więc jest nieważnym dowodem w sprawie ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
cysiek@ dlatego ktoś wymyślił żeby zabronić wyprzedzania na skrzyżowaniu ,żeby ten co zmienia kierunek jazdy miał ułatwione zadanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mój kolega miał dokładnie taka samą sprawę z małą różnica, że było jeszcze przejście dla pieszych. Oczywiście mój kolega wyprzedzał, policja przyjechała oznajmiła, że skręcający jest winien, a kolega mandat za wyprzedzanie na skrzyżowaniu i pasach. Gość się nie zgodził z opinia policji i poszedł do...
Mój kolega miał dokładnie taka samą sprawę z małą różnica, że było jeszcze przejście dla pieszych. Oczywiście mój kolega wyprzedzał, policja przyjechała oznajmiła, że skręcający jest winien, a kolega mandat za wyprzedzanie na skrzyżowaniu i pasach. Gość się nie zgodził z opinia policji i poszedł do sądu. I PRZEGRAŁ. Sąd powiedział to samo co policja. Szkoda gościa, że tak się nim mecenasik bawi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mój kolega miał dokładnie taka samą sprawę z małą różnica, że było jeszcze przejście dla pieszych. Oczywiście mój kolega wyprzedzał, policja przyjechała oznajmiła, że skręcający jest winien, a kolega mandat za wyprzedzanie na skrzyżowaniu i pasach. Gość się nie zgodził z opinia policji i poszedł do...
Mój kolega miał dokładnie taka samą sprawę z małą różnica, że było jeszcze przejście dla pieszych. Oczywiście mój kolega wyprzedzał, policja przyjechała oznajmiła, że skręcający jest winien, a kolega mandat za wyprzedzanie na skrzyżowaniu i pasach. Gość się nie zgodził z opinia policji i poszedł do sądu. I PRZEGRAŁ. Sąd powiedział to samo co policja. Szkoda gościa, że tak się nim mecenasik bawi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane