Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
masztalsenior 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Niech zniknie i on i cała hołota i karzeł id***a.

0

Zglos komentarz

N
nettai 😏 Szyderca
6 lat temu

Brak kasy na jakiekolwiek obietnice.

0

Zglos komentarz

W
wojti.olsztyn 🏹 Łowca
6 lat temu

Jak to brak kasy? Przecież wystarczy nie kraść...

0

Zglos komentarz

P
6 lat temu

I dobrze niech go wybiera znowu. De**l dla de**li

0

Zglos komentarz

A
artek66 🎖️ Snajper
6 lat temu

Ten facet nigdy nie był dla mnie prezydentem.... nie będzie ....i z tąd nie mam i nie będę miał do niego nawet odrobiny szacunku !

0

Zglos komentarz

Reklama