Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
psx85 😏 Szyderca
6 lat temu

Bolek sprzedaje Wam fakola od lat 80 tylko jesteście tak głupi,że tego nie dostrzegacie i w prostym gburze widzicie zbawcę Narodu Polskiego.....pogratulować.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Nie jednemu psu na imię Ciapek.

0

Zglos komentarz

Reklama