Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Człowiek bez honoru Pluje na swój Kraj w UE wymysla niestworzone bzdury JAK to tu zle jest strach wyjsc na ulice,LGBT nie maja wstepu do pubów, I INNE TOTALNE BZDURY,które mogą doprowadzić do braku dotacji dla Polski lub gorszych konsekwencji. Potem wraca tu i niewiniątko prosi o głosy w wyborach. P...
Człowiek bez honoru Pluje na swój Kraj w UE wymysla niestworzone bzdury JAK to tu zle jest strach wyjsc na ulice,LGBT nie maja wstepu do pubów, I INNE TOTALNE BZDURY,które mogą doprowadzić do braku dotacji dla Polski lub gorszych konsekwencji. Potem wraca tu i niewiniątko prosi o głosy w wyborach. Powinien być sądzony za takie działania na niekorzyść kraju.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane