Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
Piotr58061 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Tusk też pokazał środkowy palec, jak zajumał połowę z OFE. Stan meczu 1:1.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Tusk był lepszy ponieważ część tych pieniędzy z OFE poprostu wyparowała

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
6 lat temu

wyparowała jak u jarka kasa za dwie wieże

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
6 lat temu

jarek lepszy - przynajmniej klecha dostał 50 tys. a czy Tusk by dał katabasowi ? Chociaż ... minister Halicki z PO 40 mln na wilanowskiego molocha rzucił ... i chyba też nie ze swoich

0

Zglos komentarz

M
MariuszSPL 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Dobrze ze przy okazji 15% sobie nie zajumał bo byłoby 2:1

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
6 lat temu

Tusk zabrał i nie taka była umowa. Wolałbym bym mieć tę kasę tam, gdzie była. Tylko, że całość zapisali na koncie w ZUS. PiSdzielce zrobią to samo, ale zabiorą dodatkowo i bezzwrotnie 15%. Ciekawe kiedy upomną się o takie 15% od tej pierwszej części, doliczą karę i karne odsetki.

0

Zglos komentarz

M
MariuszSPL 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Jakieś dowody na poparcie tej tezy, z chęcią a się zapoznam🤔

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Palec zastąpił wiertarkę!

0

Zglos komentarz

K
konar721 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Dobrze że pracuję w Austri, a tam nie ma ZUS i PiS,,,, i Wim ile i kiedy dostanę pensi na starość

0

Zglos komentarz

Reklama