Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2kurde żaden inny rząd nie pobierał podatku od emerytury.... i znowu zły pis wymyślił.... wy serio jeszcze nie widzicie że ta propaganda nie pomaga? żeby ich odsunąć od władzy trzeba przyzwoitej umiarkowanej opozycji a takiej nie ma.... jest natomiast zbiorowisko hien które za nic nie oddadzą koryta...
kurde żaden inny rząd nie pobierał podatku od emerytury.... i znowu zły pis wymyślił.... wy serio jeszcze nie widzicie że ta propaganda nie pomaga? żeby ich odsunąć od władzy trzeba przyzwoitej umiarkowanej opozycji a takiej nie ma.... jest natomiast zbiorowisko hien które za nic nie oddadzą koryta bez programu bez własnego zdania bez słowa i bez honoru....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A teraz wylicz to samo za poprzednich rządów. Podatek 19% i brak trzynastki. Dasz radę???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane