Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zastanów się czego chcesz potem popytaj mocodawców i wtedy wstawiaj posty najpierw piszesz że księża to obywatele obcego państwa Watykan a teraz że jako obywatele polscy muszą płacić podatki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Księża to są obywatelami Watykanu, tylko jego funkcjonariuszami. Coś jak szpiedzy, werbowani przez inne państwa. By inwigilować, destabilizować dane państwo i bronić interesu swoich mocodawców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Księża to nie są obywatelami Watykanu, tylko jego funkcjonariuszami. Coś jak szpiedzy, werbowani przez inne państwa. By inwigilować, destabilizować dane państwo i bronić interesu swoich mocodawców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja żądam kwoty wolnej od podatku takiej samej dla wszystkich obywateli, a nie tak jak obecnie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli chodzi o prawo spadkowe i zwolnienia podatkowe są obywatelami Polski, natomiast gdy w grę wchodzą obowiązki płatnicze lub odpowiedzialność - wówczas Watykanu. o.o.O...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co,myslisz że oni zapłacą ten podatek? nie oni wezmą tyle samo a ty zapłacisz 23% więcej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane