Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6No i znowu, jak zwykle katolstwo najgorszym wrogiem i szkodnikiem w kraju, jakby tylko ich to dotyczyło to oczywiście niech idą, bardzo bym się nawet cieszył, ale że przez nich może się to roznieść na ludzi nie mających nic wspólnego z pe****lską sektą to już niestety jest publiczny problem i powinn...
No i znowu, jak zwykle katolstwo najgorszym wrogiem i szkodnikiem w kraju, jakby tylko ich to dotyczyło to oczywiście niech idą, bardzo bym się nawet cieszył, ale że przez nich może się to roznieść na ludzi nie mających nic wspólnego z pe****lską sektą to już niestety jest publiczny problem i powinno być prawnie ograniczone. No ale kasa musi się sekcie zgadzać, a bez ich poparcia pis traci pół elektoratu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To niech nie zamykają. Chodzenie do kościoła na szczęście jeszcze nie jest obowiązkowe. Wystarczy nie iść.. Ale do tego trzeba mieć zdrowy rozsądek i trochę oleju w głowie, ale wielu ma tego deficyt.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kościoły też będą zamknięte. Tylko na razie episkopat negocjuje z rządem co do wielkości rekompensaty za tacę ;) Już w krótce problem ZUS sam się rozwiąże. Zamiast trzynastki, czternastki będzie "urna+", a kościół znów wzbogaci się na działalności funeralnej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pan Prezes w przeciwieństwie do Marszałka Grodzkiego, dba o Swoją ochronę i dla tego nie udziela się w miejscach publicznych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta sprzedajna menda powinna mieć zakaz głosu czekam jeszcze na rysia swoją drogą ciekawe czy rower gotowy do sezonu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane