Reklama
Walka z Covid - 19. Rząd Wam pomógł!? 500+wpadło

Walka z Covid - 19. Rząd Wam pomógł!? 500+wpadło

przez tgx6 — 6 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
J
jacaPRO 😏 Szyderca
6 lat temu

Ja pomagam co miesiąc płacąc składki za siebie i pracowników... A jeśli rząd nie umie gospodarować pieniędzmi to niech sobie dodrukuje albo sam szyje maseczki w przerwach między posiedzeniami!

0

Zglos komentarz

S
starszypanzkotem 🏹 Łowca
6 lat temu

Dodrukuje? Na głowę upadłeś?

0

Zglos komentarz

Reklama