Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto ich ukradł wiadomo zje***e PO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz trwa rabunek akcjonariuszy spółek z udziałem Skarbu Państwa. Chce zwrócić uwagę, że spółki te nie dostają pieniędzy z nieba, tylko wypracowują je używając kapitału akcjonariuszy. Zatem rozdawanie zysków (aby na pewno zysków?) to po prostu kradzież, za którą odwołanoby lub wsadzono do pierdla i...
Teraz trwa rabunek akcjonariuszy spółek z udziałem Skarbu Państwa. Chce zwrócić uwagę, że spółki te nie dostają pieniędzy z nieba, tylko wypracowują je używając kapitału akcjonariuszy. Zatem rozdawanie zysków (aby na pewno zysków?) to po prostu kradzież, za którą odwołanoby lub wsadzono do pierdla ich zarząd w każdym normalnym miejscu. Przypomnę też, że wartość sztandarowej spółki KGHM spadła przez ostanie 5 lat o ponad połowę, a uwzględniając inflację o 2/3.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przez 8 ostatnich lat...A nie to już k...a nie działa.Dyżurne zadanie dla trolli pisiorskich,jak w to wrobić Tuska
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane