Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

Będzie hiperinflacja jak jak za komuny albo i gorsza. Bo rządzą nami prawackie komuchy.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
6 lat temu

Dokładnie. A winę za to zwalą na "pazernych przedsiębiorców".

0

Zglos komentarz

D
DzikaDziunia 😏 Szyderca
6 lat temu

i nie zapomnijcie o tych przepieknych dwóch paniach koleżankach platynowych tego Pana one tyż potrzebuja więcej pieniędzy niech im tam dodrukuja po 100 kg

0

Zglos komentarz

D
donmateonabali 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Te 8 to dla Jarka. Potem a tv, nowe fury bez ac a na końcu tyle co nauczycielom.

0

Zglos komentarz

D
diabliczek 😏 Szyderca
6 lat temu

Niech dolarów dodrukują to uwierzę w dobre chęci...

0

Zglos komentarz

S
skywalker05 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Zapamiętajcie ten ryj. On gra za czasów pis, potem my nim pogramy... do cna....

0

Zglos komentarz

Reklama