Reklama
Działacze PiS mieli zbierać podpisy dla Marka Jakubiaka.

Działacze PiS mieli zbierać podpisy dla Marka Jakubiaka.

przez nissin — 6 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
G
gumbad 🏹 Łowca
6 lat temu

Nieszczęśliwy człowiek, nie wiedział że PIS zbierało dla niego podpisy. Nie ma żadnych struktur, ludzie na siłę przyjeżdżali i wciskali mu podpisy.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
6 lat temu

Coś jak u Rydzyka przyszedł bezdomny i oddał.....w tym wypadku głos.

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Obawy o utratę władzy ciąg dalszy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

pisin vel c**lanka są większe zmartwienia niż polityka trolu daj spokój kryzys jest nie zapłacą ci za to

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

Podwalasz sie...nie lubie chlopcow!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

"W dniu wczorajszym pod moim własnym blokiem, zatrzymuje się samochód, facet otwiera okno i mnie opluł. Proszę Pana jak to jest możliwe. Ja o to obarczam Budkę i Szłapkę i tego Pan Trellę, który stara się zdeprecjonować moją osobę, do doprowadzenia emocji do tego stanu, że tylko brakuje, żeby mi k...

"W dniu wczorajszym pod moim własnym blokiem, zatrzymuje się samochód, facet otwiera okno i mnie opluł. Proszę Pana jak to jest możliwe. Ja o to obarczam Budkę i Szłapkę i tego Pan Trellę, który stara się zdeprecjonować moją osobę, do doprowadzenia emocji do tego stanu, że tylko brakuje, żeby mi ktoś nóż w plecy wsadził - odpowiedział zdenerwowany Jakubiak." - donald.pl

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
6 lat temu

Sprzedajny dziad,niech się cieszy,że go nie obsrał

0

Zglos komentarz

Reklama