Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
6 lat temu

Widzę że od 7 w pracy...

0

Zglos komentarz

P
plokijuty 🎖️ Snajper
6 lat temu

To źle będzie? Wszystkie madki i tateły będą musiały podjąć pracę. Na Białorusi jest kara za bycie bezrobotnym.

0

Zglos komentarz

Reklama