Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Wyborcy PiS-u nie prowadzą firm. Żyją albo z emerytury albo z zasiłków. Niewielu z nich pracuje. Więc ich to nie dotyczy. Nie przejmują się. Na dodatek są niespecjalnie rozgarnięci i nie mają świadomości skąd się biorą pieniądze na te emerytury i zasiłki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardzo dobrze niech upadają tylko jestem ciekaw kto pierwszy będzie wyciągał rękę po państwowe pieniądze na pewno ta korwa co najgłośniej krzyczy że państwo nic nie robi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to kto??? Ci co zawsze-wyborcy PiS-u. Im się przecież należy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale dla lewactwa i ID Jotów najważniejsza jest walka z kościołem. Zamach stanu nie ważny, przyjęte prawa, na które nie zdobył się ani Hitler, ani Stalin, ani komuniści w PRLu, ani Bismarck, ani Selman ich nie ruszają. Najważniejsze, żeby nie wiernych odciąć od mszy i sakramentów. Pogrzeb 5 osób, aut...
Ale dla lewactwa i ID Jotów najważniejsza jest walka z kościołem. Zamach stanu nie ważny, przyjęte prawa, na które nie zdobył się ani Hitler, ani Stalin, ani komuniści w PRLu, ani Bismarck, ani Selman ich nie ruszają. Najważniejsze, żeby nie wiernych odciąć od mszy i sakramentów. Pogrzeb 5 osób, autobus kilkadziesiąt, pociąg kilkaset, nie ważne. Niczym nie ograniczona władza nie wpuszczająca posłów do sejmu, wiernych do kościoła, szalejąca inflacja, bankrutujące firmy, brak wszelkiego sprzętu dla lekarzy, zbrodnicze zablokowanie importu masek, zakaz wykonywania testów nawet prywatnie ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane