Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Id**tyzm. To tylko ulatwia sprawe PiS, bo wszystkie male miejscowosci gdzie rzadzi PiS zorganizuja wybory. I skonczy sie na 80% dla PADa w pierwszej turze, bo tam ma takie poparcie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
brawa dla tej Pani ale jak znam ten zawzięty pis on coś wymyśli.ale akcje popieram w całości
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pis dokładnie wie że nie będzie wyborów 10 maja. Wybory to teraz temat zastępczy żeby dziennikarze zadawali mniej pytań o epidemię, tarczę, służbę zdrowia, zgony
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy komisja wyborcza w lokalu wyborczym podlega zdromadzeniom do dwwóch osób? Czy będą to jednoosobowe komisje wyznaczone przez PiS?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A gdzie się podziału Ci co krzyczeli "KONSTYTUCJA wygineli jak dinozaury czy pochowali się?? Czemu nie walczą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane