Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Elektorat Korwina? Konfederacja to jeszcze gorsze badziewie niz PiS. To najgorsza zbieranina z rynsztoka polskiego narodu, nacjonalistow, ksenofobow, rasistow, antysemitow, homofobow, islamofobow i dziaranych lysych kiboli. (w tajemnicy popieraja PiS zeby dostac sie do koryta...)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wielu z nich to żarliwi katolicy, ministranci, klerycy i kościelni...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na marszach było ich setki, tysiące....a gdzie teraz się pochowali patrioci?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za taką profanację symbolu Polski Walczącej (i deptanie pamięci polskich bohaterów czasu wojny) powinien być paragraf.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie to zwierzeta stadne z gatunku ssakow i kazde stado ma symbole...kiedys krowom wypalano "symbole", zeby wlasciciel wiedzial ile ma zwierzat. Teraz same "zwierzeta" znalazly symbole stada. Klekaja i glosuja...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane